Jak profil ke svému jménu přišel

Stane se vám někdy, že máte ve výkresu hromadu profilů povrchu pojmenovaných Terén-XX? Nejste si jistí, ke kterému povrchu profil patří? Přejmenováváte vytvořené profily ručně v prospektoru? A chcete, aby to skončilo? Tak čtěte dále.

Výchozí název Terén-XX je nastaven v šabloně pro pojmenování profilu uvnitř příkazu Profil z povrchu. Chceme-li nastavení příkazu změnit, musíme ho nejprve nalistovat v Prostoru nástrojů (Toolspace) v Civil 3D. Na záložce Nastavení pak hledáme položku Profil a pod ním složku Příkazy. Dvojím poklikáním otevřeme CreateProfileFromSurface, tedy vytvořit profil povrchu. A jsme u cíle, ve výchozím formátu názvu nastavíme šablonu tak, aby obsahovala informaci o názvu vzorového povrchu.

Na celý postup se můžete podívat v tomto videu.Komentáře

  1. I was requested to help a pupil of ours with an injection molding machine that had hassle with the Extruder/Injection unit motor working slow. They initially had been capable of to} get the speeds needed to shoot a good product. I OXO Toilet Brush was informed the merchandise they had been working the past 3 to 4 months ran properly, but they used a lower extruder motor pace. They tried to run a special product that required the next injector pace. However, when they programmed in the next pace, the machine would not ship the upper pace the actual fact} that|although} the throttle valve was broad open.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat