CS Záborák nově vydán s podporou pro Autodesk Civil 3D 2023Oblíbená aplikace společnosti Arkance Systems CS Záborák byla aktualizována a nyní v nové verzi
3.1.34 podporuje Autodesk Civil 3D 2023 a také AutoCAD Map 3D 2023. Aplikace nově podporuje i import souborů VFK v nové verzi označené jako VFK 6.0, který od 18.4.2022 používá Český úřad zeměměřičský a katastrální (ČÚZK). Dále byl doplněn výpis ŘSD C3 – ZPF dle KN a BPEJ. Kromě těchto novinek obsahuje nová verze i několik drobných oprav.

CS Záborák je nástavbová aplikace pro AutoCAD Map 3D a Autodesk Civil 3D, která umožňuje do DWG výkresu vložit zdarma vektorová katastrální data z ČÚZK a dostupná popisná data z RÚIAN (Registr územní identifikace, adres a nemovitostí) ve formě uzavřených polygonů. Poslední verze Záboráku podporuje Civil 3D a Map 3D verzí 2020 až 2023. Zákazníci s aktivním předplatným aplikace si aktuální verzi mohou stáhnout ze stránky správy licencí Holixa. V případě zájmu o vyzkoušení aplikace zdarma na 15 dní je možné stáhnout trial verzi aplikace z produktové stránky.

CS Záborák uživatelské rozhraní


Komentáře