středa 25. srpna 2010

Horká fixa na chybějící jazykový balíček

Některým uživatelům Civilu 3D se může při otevírání výkresu objevit následující hláška:

Pokud nejste vyložené sinologové nebo odporníci na střední a východní Asii a hlášky se chcete co nejrychleji zbavit, postupujte podle následujícího tipu (předpokládejme, že nejde o případ viru acad.vlx):

Autodesk vydal ke konci července malou horkou fixu, která řeší právě tento problém s chybějícími jazykovými balíčky. Navíc obsahuje opravu, která urychluje otevírání některých souborů a také řeší nadměrné vzrůstání velikosti souborů po pouhém přeuložení bez jakýchkoliv změn ve výkrese.

Podle verze C3D 200X si stahněte odpovídající soubor:

Pro C3D 2009 stahujte AeccNetwork.dbx a přepiště ho ve složce C:\Program Files\AutoCAD Civil 3D 2009.

Pro C3D 2010 je potřeba stahnout celý Update 3.1. Nezapomeňte si přečíst Readme...

Pro C3D 2011 stahujte soubor AeccNetwork.dbx ve verzi 32bit a 64bit a přepište stávající ve složce C:\Program Files\Autodesk\AutoCAD Civil 3D 2011.

Lehce otravující hlášky se zbavíte otevřením problémového souboru a jeho opětovným uložením... Pro uživatele WinXP, kde se tyto případy vyskytují častěji, jsme preventivně "přeuložili" všechny naše oborové šablony do verze 2. K dostání jsou jako obvykle na CAD Studio VIP serveru.

1 komentář:

Unknown řekl(a)...

Dobrý den, po úspěšné instalaci C3D 2011 se mi začal objevovat popsaný problém. Učinil jsem jak píšete. Bohužel již nerozjedu soubory dwg už vůbec. Prosím poraďte. Díky